Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Thick & Creamy Strawberry Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Thick & Creamy Strawberry Yoghurt
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dairy Farmers Thick & Creamy Strawberry Yoghurt
600g · Dairy Farmers
Cheapest at Woolworths
15% less per 100g than Coles · $1.10 / 100g
$6.60
Coles
Thick & Creamy Strawberry Yoghurt · 150g
$1.95
$3.30
$1.30 / 100g
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.60
Lowest
$6.60
Highest
$6.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$1.18 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
67.5c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
67.5c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$6.60
Add from Woolies
This one
$6.60
$1.10 / 100g
Cheapest
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
600g
$1.10 / 100g
Viewing
$6.60
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
600g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
67.5c less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
65c less per 100g
Add to cart