Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Orange Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Woolworths Orange Juice
Drinks
Woolworths own brand
Woolworths Orange Juice
2L · Woolworths
Woolworths
$5.50
$2.75 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$5.60 / L
$2.80
500ml
$5.60 / L
$2.80
500ml
$5.60 / L
$2.80
500ml
$5.60 / L
$2.80
2L
$2.75 / L
Viewing
$5.50
3L
$1.72 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple And Mango Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$1.46 less per L
Add to cart
Apple Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$1.46 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
$5.15
Details
Aisle
Drinks
Brand
Woolworths
Size
2L
Store brand
Woolworths
Apple And Blackcurrant Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$1.46 less per L
Add to cart
Apple Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
$1.40 less per L
Add to cart