Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Riverina Fresh Skim Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Riverina Fresh Skim Milk
Dairy & Eggs
Riverina Fresh Skim Milk
2L · Riverina
Woolworths
$5.25
$2.63 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.25
Lowest
$5.25
Highest
$5.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Riverina
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.03 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
97.5c less per L
Add to cart
Woolworths
$5.25
Add from Woolies
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
97.5c less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
97.5c less per L
Add to cart