Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kenilworth Dairies Rich Chocolate Mousse | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Kenilworth Dairies Rich Chocolate Mousse
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Kenilworth Dairies Rich Chocolate Mousse
170g · Kenilworth Dairies
Cheapest at Coles
$1.00 less than Woolworths · $1.88 / 100g
$3.20
Coles
Rich Chocolate Mousse · 170g
$3.20
$4.20
$1.88 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Kenilworth Dairies
Size
170g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Marvellicious Chocolate Mousse 12 Pack 50g
at Aldi
600g
$5.99
99.8c / 100g
88.4c less per 100g
Add to cart
Special
Chocolate Mousse Despicable Me Minions 12x50g
at Coles
600g
$7.75
$8.80
$1.29 / 100g
Cheapest · Coles
$3.20
Add from Coles
This one
$4.20
$2.47 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
59.1c less per 100g
Add to cart