Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Thick & Creamy Mango & Passionfruit Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Thick & Creamy Mango & Passionfruit Yoghurt
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dairy Farmers Thick & Creamy Mango & Passionfruit Yoghurt
110g · Dairy Farmers
Cheapest at Coles
66% less per 100g than Woolworths · $1.30 / 100g
$1.95
Coles
Thick & Creamy Mango Passionfruit Yoghurt · 150g
$1.95
$3.30
$1.30 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$3.82 / 100g
Viewing
$4.20
140g
$1.18 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
150g
$1.10 / 100g
$1.65
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
87.5c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
87.5c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$1.95
Add from Coles
This one
$4.20
$6.00
$3.82 / 100g
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
150g
$1.10 / 100g
$1.65
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
110g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
87.5c less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
85c less per 100g
Add to cart