Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pauls Zymil Lactose Free Chocolate Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Pauls Zymil Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
Snacks & Confectionery
Pauls Zymil Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
400ml · Pauls
Woolworths
$3.60
$4.30
$9.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$11.60 / L
$2.90
400ml
$9.00 / L
Best value per L
Viewing
$3.60
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Pauls
Size
400ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$6.50 less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$6.00 less per L
Add to cart
Woolworths
$3.60
Add from Woolies
Special
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$5.90 less per L
Add to cart
Special
Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$5.90 less per L
Add to cart