Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pauls Bluey Chocolate Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Pauls Bluey Chocolate Flavoured Milk
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Pauls Bluey Chocolate Flavoured Milk
250ml · Pauls
Cheapest at Coles
$0.60 less than Woolworths · $9.20 / L
$2.30
Coles
Bluey Chocolate Flavoured Milk · 250ml
$2.30
$2.90
$9.20 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$11.60 / L
Viewing
$2.90
400ml
$9.00 / L
Best value per L
$3.60
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Pauls
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$6.71 less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$6.20 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$2.30
Add from Coles
This one
$2.90
$11.60 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Special
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$6.10 less per L
Add to cart
Special
Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$6.10 less per L
Add to cart