Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Devondale Shredded Colby Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Devondale Shredded Colby Cheese
Dairy & Eggs
Devondale Shredded Colby Cheese
600g · Devondale
Woolworths
$10.30
$12.25
$1.72 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.30
Lowest
$10.30
Highest
$10.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Devondale
Size
600g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
89.2c less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
81.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.30
Add from Woolies
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
78.7c less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
76.1c less per 100g
Add to cart