Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Riverina Reduced Fat Fetta Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Riverina Reduced Fat Fetta Cheese
Dairy & Eggs
Riverina Reduced Fat Fetta Cheese
1kg · Riverina
Woolworths
$19.90
$1.99 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.90
Lowest
$19.90
Highest
$19.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Riverina
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$19.90
Add from Woolies
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart