Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dare Caramel Latte Iced Coffee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Dare Caramel Latte Iced Coffee
Drinks
Dare Caramel Latte Iced Coffee
750ml · Dare
Woolworths
$4.45
$5.60
$5.93 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.45
Lowest
$4.45
Highest
$4.45
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$8.60 / L
$4.30
500ml
$8.60 / L
$4.30
500ml
$8.60 / L
$4.30
500ml
$8.60 / L
$4.30
750ml
$5.93 / L
Viewing
$4.45
2L
$3.85 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Iced Coffee Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$3.44 less per L
Add to cart
Special
Flavoured Coconut Water Coffee
at Coles
1L
$2.75
$5.50
$2.75 / L
$3.18 less per L
Woolworths
$4.45
Add from Woolies
$7.70
Details
Aisle
Drinks
Brand
Dare
Size
750ml
Store brand
No
Add to cart
Iced Coffee Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$2.93 less per L
Add to cart
Regular Strength Iced Coffee Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.80
$3.40 / L
$2.53 less per L
Add to cart