Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Norco Pure Jersey Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Norco Pure Jersey Milk
Dairy & Eggs
Norco Pure Jersey Milk
2L · Norco
Woolworths
$6.55
$3.27 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.55
Lowest
$6.55
Highest
$6.55
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$3.90 / L
$1.95
500ml
$7.80 / L
$3.90
1L
$3.05 / L
$3.05
2L
$3.27 / L
Viewing
$6.55
3L
$2.15 / L
Best value per L
$6.45
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.69 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.63 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.55
Add from Woolies
Dairy & Eggs
Brand
Norco
Size
2L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.63 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.63 less per L
Add to cart