Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nu Pure Still Spring Water | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Nu Pure Still Spring Water
Woolworths
Aldi
Drinks
At 2 stores
Nu Pure Still Spring Water
600ml · Nu Pure
Cheapest at Aldi
77% less per L than Woolworths · 50c / L
$0.75
Woolworths
This one
$1.30
$2.17 / L
Add from Woolies
Aldi
Natural Australian Still Spring Water 1.5L · 1.5L
$0.75
Price history
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$1.30
Lowest
$1.30
Highest
$1.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$19.60 / L
$9.80
600ml
$2.17 / L
Best value per L
Viewing
$1.30
Details
Aisle
Drinks
Brand
Nu Pure
Size
600ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Natural Spring Water 10L
at Aldi
10L
$4.69
46.9c / L
3.1c less per L
Add to cart
Cheapest · Aldi
$0.75
Add from Aldi
50c / L
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗