Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Made With Plants Cheddar Slices Dairy Free | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Made With Plants Cheddar Slices Dairy Free
Dairy & Eggs
Made With Plants Cheddar Slices Dairy Free
200g · Made With Plants
Woolworths
$5.90
$2.95 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.95 / 100g
Viewing
$5.90
500g
$1.84 / 100g
Best value per 100g
$9.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Made With Plants
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Lactose Free Greek Style Yogurt 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$2.25 less per 100g
Add to cart
Special
Peninsula Cage Free Eggs 12 Pack
at Coles
700g
$5.60
$6.60
80c / 100g
$2.15 less per 100g
Woolworths
$5.90
Add from Woolies
Add to cart
Cage Free Eggs 12 Pack
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$2.13 less per 100g
Add to cart
Barn Laid Cage Free Eggs 12 Pack
at Coles
700g
$5.90
84.3c / 100g
$2.11 less per 100g
Add to cart