Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Remedy Kombucha Wild Berry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Remedy Kombucha Wild Berry
Coles
Woolworths
Drinks
At 2 stores
Remedy Kombucha Wild Berry
750ml · Remedy
Cheapest at Coles
40% less per L than Woolworths · $4.20 / L
$5.25
Coles
Kombucha Wild Berry · 1.25L
$5.25
$8.95
$4.20 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.25
Lowest
$5.25
Highest
$5.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$27.60 / L
$6.90
250ml
$27.60 / L
$6.90
330ml
$8.94 / L
$2.95
330ml
$13.03 / L
$4.30
330ml
$13.03 / L
$4.30
750ml
$7.00 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soft Drink Raspberry
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$3.28 less per L
Add to cart
Soft Drink Diet Raspberry
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$3.28 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.25
Add from Coles
This one
$5.25
$7.50
$7.00 / L
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Best value per L
Viewing
$5.25
Details
Aisle
Drinks
Brand
Remedy
Size
750ml
Store brand
No
Lightly Sparkling Mixed Berry Flavoured Spring Water 12x500ml
at Coles
6L
$7.80
$1.30 / L
$2.90 less per L
Add to cart
Lightly Sparkling Water Raspberry Bottle
at Coles
1.25L
$2.00
$1.60 / L
$2.60 less per L
Add to cart