Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Inside Out Pokemon Milk Pop Top Strawberry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Inside Out Pokemon Milk Pop Top Strawberry
Dairy & Eggs
Inside Out Pokemon Milk Pop Top Strawberry
250ml · Inside Out
Woolworths
$2.90
$11.60 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$11.60 / L
Viewing
$2.90
500ml
$7.90 / L
Best value per L
$3.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Inside Out
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Strawberry Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$8.50 less per L
Add to cart
Strawberry Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.95
$3.48 / L
$8.13 less per L
Woolworths
$2.90
Add from Woolies
Add to cart
Strawberry Flavoured Milk 6x200ml
at Coles
1.2L
$4.90
$4.08 / L
$7.52 less per L
Add to cart
Moo Flavoured Milk Strawberry Multipack 6x200ml
at Coles
1.2L
$6.30
$5.25 / L
$6.35 less per L
Add to cart