Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Strawberry Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Strawberry Flavoured Milk
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Strawberry Flavoured Milk
2L · Oak
Cheapest at Coles
$1.10 less than Woolworths · $3.10 / L
$6.20
Coles
This one
$6.20
$6.90
$3.10 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.20
Lowest
$6.20
Highest
$6.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$7.20 / L
$3.60
600ml
$5.42 / L
$3.25
600ml
$5.42 / L
$3.25
750ml
$7.20 / L
$5.40
750ml
$7.20 / L
$5.40
2L
$3.10 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.51 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.45 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.20
Add from Coles
Oak Strawberry Flavoured Milk · 2L
$7.30
$3.65 / L
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Best value per L
Viewing
$6.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Oak
Size
2L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.45 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.45 less per L
Add to cart