Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Yalla Dark Chocolate Mousse | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Yalla Dark Chocolate Mousse
Snacks & Confectionery
Yalla Dark Chocolate Mousse
300g · Yalla
Woolworths
$10.00
$3.33 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Yalla
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Marvellicious Chocolate Mousse 12 Pack 50g
at Aldi
600g
$5.99
99.8c / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Special
Chocolate Mousse Despicable Me Minions 12x50g
at Coles
600g
$7.75
$8.80
$1.29 / 100g
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
$2.04 less per 100g
Add to cart
Special
Rich Chocolate Mousse
at Coles
170g
$3.20
$4.20
$1.88 / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Chocolate Mousse
at Coles
500g
$9.50
$1.90 / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart