Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maggie Beer Truffle Triple Cream Brie | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Maggie Beer Truffle Triple Cream Brie
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Maggie Beer Truffle Triple Cream Brie
200g · Maggie Beer
Cheapest at Coles
$1.20 less than Woolworths · $5.40 / 100g
$10.80
Coles
Truffle Triple Cream Brie · 200g
$10.80
$12.00
$5.40 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$6.11 / 100g
$11.00
200g
$6.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$12.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Maggie Beer
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Brie 125g
at Aldi
125g
$2.49
$1.99 / 100g
$3.41 less per 100g
Add to cart
Cheese Brie Wrapped
at Coles
125g
$3.00
$2.40 / 100g
$3.00 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$10.80
Add from Coles
This one
$12.00
$6.00 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Triple Cream Brie Cheese 200g
at Aldi
200g
$4.99
$2.50 / 100g
$2.90 less per 100g
Add to cart
Triple Cream Brie
at Coles
200g
$5.50
$2.75 / 100g
$2.65 less per 100g
Add to cart