Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Alannah's Dip Mexican Chilli Jalapeno & Habanero Hommus | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Alannah's Dip Mexican Chilli Jalapeno & Habanero Hommus
Snacks & Confectionery
Alannah's Dip Mexican Chilli Jalapeno & Habanero Hommus
200g · Alannah's
Woolworths
$3.95
$6.00
$1.98 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.95
Lowest
$3.95
Highest
$3.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Alannah's
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
$1.40 less per 100g
Add to cart
Hommus DIP
at Coles
1kg
$6.30
63c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.95
Add from Woolies
Dip Hommus Traditional
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
$1.18 less per 100g
Add to cart
Classic Hommus Dip
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
$1.18 less per 100g
Add to cart