Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal Bulk Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal Bulk Pack
Health & Protein
Kellogg's Nutri Grain Protein Breakfast Cereal Bulk Pack
1kg · Kellogg's
Woolworths
$11.00
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
290g
$1.21 / 100g
$3.50
435g
$2.07 / 100g
$9.00
470g
$1.91 / 100g
$9.00
500g
$2.00 / 100g
$10.00
530g
$1.89 / 100g
$10.00
1kg
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$11.00
Add from Woolies
Viewing
$11.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Kellogg's
Size
1kg
Store brand
No