Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Edgell Australian Grown Corn Kernels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Edgell Australian Grown Corn Kernels
Pantry
Edgell Australian Grown Corn Kernels
125g · Edgell
Woolworths
$4.00
$3.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.20 / 100g
Viewing
$4.00
300g
63.3c / 100g
$1.90
420g
40.5c / 100g
Best value per 100g
$1.70
420g
59.5c / 100g
$2.50
420g
40.5c / 100g
$1.70
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Corn Kernels 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
$2.99 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.96 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Aisle
Pantry
Brand
Edgell
Size
125g
Store brand
No
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.96 less per 100g
Add to cart
Popping Corn Kernels
at Coles
400g
$1.75
43.8c / 100g
$2.76 less per 100g
Add to cart