Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Edgell Corn Kernels No Added Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Edgell Corn Kernels No Added Salt
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Edgell Corn Kernels No Added Salt
420g · Edgell
Cheapest at Woolworths
$0.50 less than Coles · 40.5c / 100g
$1.70
Coles
Corn Kernels No Added Salt · 420g
$2.20
52.4c / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$1.70
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$1.70
Lowest
$1.70
Highest
$1.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$2.29 / 100g
$1.60
420g
40.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Edgell
Size
420g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
23c less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
20.5c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$1.70
Add from Woolies
$2.20
40.5c / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
18.5c less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
16.7c less per 100g
Add to cart