Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Evaporated Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Evaporated Milk
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Evaporated Milk
385ml · Woolworths
Woolworths
$2.00
$5.19 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
385ml
$5.19 / L
Viewing
$2.00
1L
$1.75 / L
$1.75
2L
$1.70 / L
$3.40
2L
$1.70 / L
$3.40
3L
$1.65 / L
Best value per L
$4.95
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$3.60 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.54 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
$1.65 / L
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
385ml
Store brand
Woolworths
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.54 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.54 less per L
Add to cart