Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mother Earth Chocolate Chip Oaty Slice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Mother Earth Chocolate Chip Oaty Slice
Snacks & Confectionery
Mother Earth Chocolate Chip Oaty Slice
40g · Mother Earth
Woolworths
$3.80
$9.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Mother Earth
Size
40g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Chip Brioche Sliced Loaf 500g
at Aldi
500g
$4.49
89.8c / 100g
$8.60 less per 100g
Add to cart
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack
at Coles
500g
$5.75
$1.15 / 100g
$8.35 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.80
Add from Woolies
Special
Orange Slice Cream Biscuits
at Coles
250g
$3.00
$4.00
$1.20 / 100g
$8.30 less per 100g
Add to cart
Chocolate Party Cake 16 Slices
at Coles
700g
$11.00
$1.57 / 100g
$7.93 less per 100g
Add to cart