Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Paprika Smoked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Paprika Smoked
Other
Woolworths own brand
Woolworths Paprika Smoked
30g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$6.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
30g
$6.67 / 100g
Viewing
$2.00
85g
$1.76 / 100g
Best value per 100g
$1.50
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
30g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smoked Oysters in Springwater 85g
at Aldi
85g
$1.39
$1.64 / 100g
$5.03 less per 100g
Add to cart
Mousse Smoked Trout
at Coles
200g
$6.00
$3.00 / 100g
$3.67 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies