Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Smoked Oysters In Springwater | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Smoked Oysters In Springwater
Other
Woolworths own brand
Woolworths Smoked Oysters In Springwater
85g · Woolworths
Woolworths
$1.50
$1.76 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.50
Lowest
$1.50
Highest
$1.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
85g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sardines in Springwater 125g
at Aldi
125g
$1.29
$1.03 / 100g
73.3c less per 100g
Add to cart
Smoked Oysters in Springwater 85g
at Aldi
85g
$1.39
$1.64 / 100g
12.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.50
Add from Woolies
Brisling Sardines In Springwater
at Coles
110g
$1.90
$1.73 / 100g
3.7c less per 100g
Add to cart