Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Edgell Australian Grown Chickpeas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Edgell Australian Grown Chickpeas
Pantry
Edgell Australian Grown Chickpeas
400g · Edgell
Woolworths
$1.95
48.8c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.95
Lowest
$1.95
Highest
$1.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$2.29 / 100g
$1.60
70g
$2.29 / 100g
$1.60
70g
$2.29 / 100g
$1.60
125g
$3.20 / 100g
$4.00
400g
48.8c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.95
Details
Aisle
Woolworths
$1.95
Add from Woolies
Pantry
Brand
Edgell
Size
400g
Store brand
No