Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Edgell Snack Time Chickpeas With Olive Oil & Sea Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Edgell Snack Time Chickpeas With Olive Oil & Sea Salt
Pantry
Edgell Snack Time Chickpeas With Olive Oil & Sea Salt
70g · Edgell
Woolworths
$1.60
$2.29 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.60
Lowest
$1.60
Highest
$1.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$2.29 / 100g
Viewing
$1.60
420g
40.5c / 100g
Best value per 100g
$1.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Edgell
Size
70g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
$2.11 less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
$2.09 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.60
Add from Woolies
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$2.07 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart