Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Arnott's Shapes Vegemite & Cheese Cracker Biscuits | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Arnott's Shapes Vegemite & Cheese Cracker Biscuits
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Arnott's Shapes Vegemite & Cheese Cracker Biscuits
165g · Arnott's
Cheapest at Woolworths
$1.20 less than Coles · $1.70 / 100g
$2.80
Coles
Shapes Vegemite & Cheese Cracker Biscuits · 165g
$4.00
$2.42 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
32g
$8.44 / 100g
$2.70
33g
$8.18 / 100g
$2.70
33g
$8.18 / 100g
$2.70
165g
$1.70 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.80
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Arnott's
Size
165g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Wheat Biscuits Value Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$5.09
45.4c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart
Scotch Finger Biscuits 250g
at Aldi
250g
$1.25
50c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$2.80
Add from Woolies
$2.80
$4.00
$1.70 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Wheat Biscuits
at Coles
1.12kg
$5.60
50c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Scotch Finger Biscuits
at Coles
250g
$1.25
50c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart