Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Sultanas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Sultanas
Other
Woolworths own brand
Woolworths Sultanas
1kg · Woolworths
Woolworths
$7.70
77c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.70
Lowest
$7.70
Highest
$7.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.12 / 100g
$4.20
700g
71.4c / 100g
Best value per 100g
$5.00
1kg
77c / 100g
Viewing
$7.70
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Bran Flakes With Sultanas
at Coles
580g
$4.10
70.7c / 100g
6.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.70
Add from Woolies