Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Obento Panko Bread Crumbs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Obento Panko Bread Crumbs
Coles
Woolworths
Bakery
At 2 stores
Obento Panko Bread Crumbs
600g · Obento
Cheapest at Woolworths
20% less per 100g than Coles · 91.7c / 100g
$5.50
Coles
Panko Bread Crumbs · 200g
$2.30
$2.90
$1.15 / 100g
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Obento
Size
600g
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$5.50
Add from Woolies
This one
$5.50
91.7c / 100g
Cheapest
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗