Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Almond Meal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Almond Meal
Other
Woolworths own brand
Woolworths Almond Meal
665g · Woolworths
Woolworths
$11.00
$1.65 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.75 / 100g
$7.00
665g
$1.65 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.00
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
665g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Maize Meal
at Coles
1kg
$3.30
$3.90
33c / 100g
$1.32 less per 100g
Add to cart
5 Star Wholemeal
at Coles
680g
$4.90
72.1c / 100g
93.4c less per 100g
Woolworths
$11.00
Add from Woolies
Add to cart
Special
Dhal Makhani Ready Meal
at Coles
283g
$2.05
$3.00
72.4c / 100g
93c less per 100g
Add to cart
Special
Punjab Choley Ready Meal
at Coles
283g
$2.05
$3.00
72.4c / 100g
93c less per 100g
Add to cart