Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Praise Caesar Salad Croutons | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Praise Caesar Salad Croutons
Coles
Woolworths
Fruit & Veg
At 2 stores
Praise Caesar Salad Croutons
150g · Praise
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $3.20 / 100g
$4.80
Coles
Caesar Salad Croutons · 150g
$4.80
$3.20 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.80
Lowest
$4.80
Highest
$4.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Praise
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Creamy Mushroom With Croutons Serves 2
at Coles
60g
$1.15
$1.92 / 100g
$1.28 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.80
Add from Coles
$4.80
$3.20 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗