Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Beef & Bacon Party Pie 12 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Beef & Bacon Party Pie 12 Pack
Frozen
Beef & Bacon Party Pie 12 Pack
560g · Patties
Coles
$7.90
$10.50
$1.41 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.90
Lowest
$7.90
Highest
$7.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
560g
$1.41 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.90
1kg
$1.49 / 100g
$14.90
Details
Aisle
Frozen
Brand
Patties
Size
560g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
80.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths Family Apple Pie
at Woolworths
600g
$4.50
75c / 100g
66.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.90
Add from Coles
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
61.7c less per 100g
Add to cart
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
61.3c less per 100g
Add to cart