Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Deli New Zealand Whiting Cracked Pepper Blend & Sea Salt Fillets 5 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Deli New Zealand Whiting Cracked Pepper Blend & Sea Salt Fillets 5 Pack
Frozen
Frozen Deli New Zealand Whiting Cracked Pepper Blend & Sea Salt Fillets 5 Pack
250g · Birds Eye
Coles
$9.40
$12.00
$3.76 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.40
Lowest
$9.40
Highest
$9.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.76 / 100g
Viewing
$9.40
380g
$2.89 / 100g
$11.00
425g
$3.06 / 100g
$13.00
425g
$3.06 / 100g
$13.00
425g
$3.06 / 100g
$13.00
1kg
$1.90 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basa Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$3.06 less per 100g
Add to cart
Woolworths Frozen Basa Fillets
at Woolworths
1kg
$7.70
77c / 100g
$2.99 less per 100g
Add to cart
Coles
$9.40
Add from Coles
$19.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
250g
Store brand
No
Golden Crumbed Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.91 less per 100g
Add to cart
Crispy Battered Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.91 less per 100g
Add to cart