Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pic's Peanut Butter Smooth | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pic's Peanut Butter Smooth
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Pic's Peanut Butter Smooth
380g · Pic's
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.24 / 100g
$4.70
Coles
Peanut Butter Smooth · 380g
$4.70
$7.00
$1.24 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.70
Lowest
$4.70
Highest
$4.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Pic's
Size
380g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smooth Peanut Butter 500g
at Aldi
500g
$2.99
59.8c / 100g
63.9c less per 100g
Add to cart
Peanut Butter Smooth
at Coles
1kg
$6.50
65c / 100g
58.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.70
Add from Coles
This one
$4.70
$6.75
$1.24 / 100g
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Peanut Butter Smooth
at Coles
500g
$3.40
68c / 100g
55.7c less per 100g
Add to cart
Smooth Peanut Butter 755g
at Aldi
755g
$7.39
97.9c / 100g
25.8c less per 100g
Add to cart