Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chicken Mayonnaise | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Chicken Mayonnaise
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Chicken Mayonnaise
85g · Woolworths
Woolworths
$1.40
$1.65 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.40
Lowest
$1.40
Highest
$1.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.65 / 100g
Viewing
$1.40
95g
$1.16 / 100g
$1.10
335g
83.6c / 100g
$2.80
337g
83.1c / 100g
$2.80
440g
63.6c / 100g
Best value per 100g
$2.80
470g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Squeeze Mayonnaise 535g
at Aldi
535g
$2.89
54c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Real Mayonnaise 455g
at Aldi
455g
$2.69
59.1c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.40
Add from Woolies
66c / 100g
$3.10
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
85g
Store brand
Woolworths
Creamy Squeeze Mayonnaise 475g
at Aldi
475g
$2.89
60.8c / 100g
$1.04 less per 100g
Add to cart
Whole Egg Mayonnaise
at Coles
445g
$2.80
62.9c / 100g
$1.02 less per 100g
Add to cart