Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Uncle Tobys Oats Quick Sachets Original Porridge | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Uncle Tobys Oats Quick Sachets Original Porridge
Pantry
Uncle Tobys Oats Quick Sachets Original Porridge
340g · Uncle Tobys
Woolworths
$7.00
$2.06 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
340g
$2.06 / 100g
Viewing
$7.00
350g
$2.00 / 100g
$7.00
368g
$1.49 / 100g
$5.50
700g
$1.43 / 100g
$10.00
1kg
65c / 100g
Best value per 100g
$6.50
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Porridge Oats Original
at Coles
1kg
$3.25
$6.50
32.5c / 100g
$1.73 less per 100g
Add to cart
Special
Porridge Oats Quick
at Coles
1kg
$3.25
$6.50
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
65c / 100g
$6.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Uncle Tobys
Size
340g
Store brand
No
32.5c / 100g
$1.73 less per 100g
Add to cart
Quick Oats Porridge
at Coles
500g
$4.50
90c / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart