Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Uncle Tobys Oats Quick Sachets Big Bowl Creamy Honey Porridge | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Uncle Tobys Oats Quick Sachets Big Bowl Creamy Honey Porridge
Pantry
Uncle Tobys Oats Quick Sachets Big Bowl Creamy Honey Porridge
368g · Uncle Tobys
Woolworths
$5.50
$7.00
$1.49 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
340g
$2.06 / 100g
$7.00
350g
$2.00 / 100g
$7.00
368g
$1.49 / 100g
Viewing
$5.50
700g
$1.43 / 100g
$10.00
1kg
65c / 100g
Best value per 100g
$6.50
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Porridge Oats Original
at Coles
1kg
$3.25
$6.50
32.5c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Special
Porridge Oats Quick
at Coles
1kg
$3.25
$6.50
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
65c / 100g
$6.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Uncle Tobys
Size
368g
Store brand
No
32.5c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Quick Oats Porridge
at Coles
500g
$4.50
90c / 100g
59.5c less per 100g
Add to cart