Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mutti Organic Passata Tomato Puree | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Mutti Organic Passata Tomato Puree
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Mutti Organic Passata Tomato Puree
560g · Mutti
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · 82.1c / 100g
$4.60
Coles
Organic Passata Tomato Puree · 560g
$4.60
82.1c / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.60
Lowest
$4.60
Highest
$4.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
92.5c / 100g
$3.70
400g
92.5c / 100g
$3.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
560g
82.1c / 100g
Viewing
$4.60
700g
54.3c / 100g
Best value per 100g
$3.80
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Passata Tomato Puree
at Coles
700g
$4.80
68.6c / 100g
13.6c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.60
Add from Coles
$4.60
82.1c / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
700g
54.3c / 100g
$3.80
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mutti
Size
560g
Store brand
No