Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dole Pineapple Slices In Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Dole Pineapple Slices In Juice
Coles
Woolworths
Drinks
At 2 stores
Dole Pineapple Slices In Juice
822g · Dole
Cheapest at Coles
$0.70 less than Woolworths · 71.8c / 100g
$5.90
Coles
Pineapple Slices In Juice · 822g
$5.90
$6.60
71.8c / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.60
Lowest
$6.60
Highest
$6.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
227g
$1.21 / 100g
$2.75
432g
77.5c / 100g
Best value per 100g
$3.35
822g
80.3c / 100g
Viewing
$6.60
Details
Aisle
Drinks
Brand
Dole
Size
822g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Diced Peaches in Juice 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
36c less per 100g
Add to cart
Peach Slices In Juice
at Coles
825g
$3.00
36.4c / 100g
35.4c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.90
Add from Coles
This one
$6.60
80.3c / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Cherry Tomatoes in Tomato Juice 400g
at Aldi
400g
$1.49
37.3c / 100g
34.5c less per 100g
Add to cart
Peach Slices In Juice
at Coles
410g
$1.65
40.2c / 100g
31.5c less per 100g
Add to cart