Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Three Threes Sweet Mustard Pickles | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Three Threes Sweet Mustard Pickles
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Three Threes Sweet Mustard Pickles
250g · Three Threes
Cheapest at Coles
41% less per 100g than Woolworths · 57.7c / 100g
$3.00
Coles
Sweet Mustard Pickles · 520g
$3.00
$3.70
57.7c / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.45
Lowest
$2.45
Highest
$2.45
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
98c / 100g
Viewing
$2.45
370g
$1.22 / 100g
$4.50
390g
84.6c / 100g
$3.30
520g
71.2c / 100g
Best value per 100g
$3.70
Details
Aisle
Pantry
Brand
Three Threes
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Mustard Pickles
at Coles
520g
$1.70
32.7c / 100g
25c less per 100g
Add to cart
Mixed Pickles
at Coles
1kg
$4.70
47c / 100g
10.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.00
Add from Coles
This one
$2.45
98c / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Burger Pickles 500g
at Aldi
500g
$2.49
49.8c / 100g
7.9c less per 100g
Add to cart
Burger Pickles
at Coles
500g
$2.70
54c / 100g
3.7c less per 100g
Add to cart