Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sandhurst Olives Green Sicilian | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sandhurst Olives Green Sicilian
Other
Sandhurst Olives Green Sicilian
280g · Sandhurst
Woolworths
$4.20
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$1.50 / 100g
Viewing
$4.20
450g
$1.44 / 100g
Best value per 100g
$6.50
Details
Aisle
Other
Brand
Sandhurst
Size
280g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Sicilian Green Olives
at Coles
280g
$3.80
$4.20
$1.36 / 100g
14.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies