Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sicilian Green Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sicilian Green Olives
Other
Sicilian Green Olives
280g · Sandhurst
Coles
$3.80
$4.20
$1.36 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$1.36 / 100g
Viewing
$3.80
350g
$1.41 / 100g
$4.95
500g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
$5.70
Details
Aisle
Other
Brand
Sandhurst
Size
280g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Green Stuffed Olives
at Woolworths
935g
$4.50
48.1c / 100g
87.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths Green Stuffed Olives
at Woolworths
450g
$2.30
51.1c / 100g
84.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.80
Add from Coles
Woolworths Black Sliced Olives
at Woolworths
430g
$2.45
57c / 100g
78.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Kalamata Olives
at Woolworths
350g
$2.40
68.6c / 100g
67.1c less per 100g
Add to cart