Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
John West Wild Alaskan Pink Salmon Pink Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
John West Wild Alaskan Pink Salmon Pink Salmon
Meat & Seafood
John West Wild Alaskan Pink Salmon Pink Salmon
415g · John West
Woolworths
$9.00
$2.17 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$2.95 / 100g
$2.80
95g
$7.89 / 100g
$7.50
95g
$2.95 / 100g
$2.80
105g
$4.29 / 100g
$4.50
105g
$7.05 / 100g
$7.40
415g
$2.17 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salmon Pink
at Coles
415g
$6.50
$1.57 / 100g
60.2c less per 100g
Add to cart
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.00
Add from Woolies
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
415g
Store brand
No
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
60c less per 100g
Add to cart