Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sandhurst Olives Green Pitted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sandhurst Olives Green Pitted
Other
Sandhurst Olives Green Pitted
350g · Sandhurst
Woolworths
$4.95
$1.41 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$1.50 / 100g
$4.20
340g
$1.62 / 100g
$5.50
350g
$1.41 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.95
450g
$1.44 / 100g
$6.50
Details
Aisle
Other
Brand
Sandhurst
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Premium Green Split Peas
at Coles
1kg
$2.87
$4.10
28.7c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Split Green Peas
at Coles
500g
$1.90
38c / 100g
$1.03 less per 100g
Woolworths
$4.95
Add from Woolies
Add to cart
Stuffed Green Olives
at Coles
445g
$2.25
50.6c / 100g
90.9c less per 100g
Add to cart
Green Jackfruit
at Coles
540g
$2.80
51.9c / 100g
89.6c less per 100g
Add to cart