Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rosella Chutney Fruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Rosella Chutney Fruit
Pantry
Rosella Chutney Fruit
525g · Rosella
Woolworths
$5.30
$1.01 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.30
Lowest
$5.30
Highest
$5.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.06 / 100g
$2.65
525g
$1.01 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.30
Details
Aisle
Pantry
Brand
Rosella
Size
525g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit & Nut Muesli 750g
at Aldi
750g
$3.99
53.2c / 100g
47.8c less per 100g
Add to cart
Summer Fruits Muesli
at Coles
750g
$4.35
58c / 100g
43c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.30
Add from Woolies
No Added Sugar Passionfruit Yogurt 700g
at Aldi
700g
$4.49
64.1c / 100g
36.8c less per 100g
Add to cart
Special
Muesli Fruit & Nut
at Coles
750g
$5.95
$8.50
79.3c / 100g
21.6c less per 100g
Add to cart