Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kellogg's Corn Flakes Crumbs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kellogg's Corn Flakes Crumbs
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Kellogg's Corn Flakes Crumbs
300g · Kellogg's
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.20 / 100g
$3.60
Coles
Corn Flakes Crumbs · 300g
$3.60
$1.20 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Kellogg's
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Breadcrumbs
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
80c less per 100g
Add to cart
Breadcrumbs
at Coles
750g
$5.50
73.3c / 100g
46.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.60
Add from Coles
$3.60
$1.20 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Krummies Breadcrumbs
at Coles
375g
$3.10
82.7c / 100g
37.3c less per 100g
Add to cart
Panko Crumbs
at Coles
600g
$5.70
95c / 100g
25c less per 100g
Add to cart