Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kikkoman Gluten Free Soy Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Kikkoman Gluten Free Soy Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Kikkoman Gluten Free Soy Sauce
250ml · Kikkoman
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $25.20 / L
$6.30
Coles
Gluten Free Soy Sauce · 250ml
$6.30
$25.20 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Kikkoman
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$22.70 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$22.70 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.30
Add from Coles
$6.30
$25.20 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$22.70 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$22.20 less per L
Add to cart