Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Reserve Tuscan Salami | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Reserve Tuscan Salami
Meat & Seafood
Reserve Tuscan Salami
80g · Primo
Coles
$4.50
$6.80
$5.63 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$5.63 / 100g
Viewing
$4.50
90g
$4.33 / 100g
Best value per 100g
$3.90
90g
$4.33 / 100g
$3.90
150g
$6.67 / 100g
$10.00
200g
$8.25 / 100g
$16.50
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mild Hungarian Style Salami 4 Pack, 320g
at Aldi
320g
$6.99
$2.18 / 100g
$3.44 less per 100g
Add to cart
Hot Hungarian Style Salami Sliced 100g
at Aldi
100g
$2.49
$2.49 / 100g
$3.13 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
$8.25 / 100g
$16.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Primo
Size
80g
Store brand
No
Mild Hungarian Sliced Salami 100g
at Aldi
100g
$2.49
$2.49 / 100g
$3.13 less per 100g
Add to cart
Pepperoni Salami 200g
at Aldi
200g
$5.49
$2.75 / 100g
$2.88 less per 100g
Add to cart